ورود به پروفایل زی بازی

پیشنهاد ویژه برای بازی و نشاط در مدرسه

“زی‌بازی” یک اردوی آنلاین مبتنی بر بازی و یادگیری!

بعد از گذشت یک سال از برگزاری کلاس‌های آنلاین مدارس، هنوز جای خالی روابط اجتماعی، دوستی‌ها، آثار تربیتی مثبت حضور در مدرسه، نشاط دورهم بودن و زنگ تفریح و … در برنامه‌های آنلاین مدارس حس می‌شود. از آنجایی که سرزنده بودن و داشتن حس نشاط، لازمه هرگونه فعالیت آموزشی و تربیتی است، برای رسیدن به این هدف نیازمند برنامه‌ای هستیم که بتواند جذاب، گیرا، ساده، مفید از نظر تربیتی و با هزینه مناسب باشد. در این طرح شگفت انگیز، بچه‌ها در یک فضای کلاس‌گون، مهارت‌ها و دانش‌های مختلف را در قالب بازی‌های متنوع و جذاب تجربه میکنند.

 

دانش آموزان در زی‌بازی علاوه بر انجام بازی‌ها، لذت بردن، استفاده آموزشی از آن و شرکت در دورهمی‌های دوستانه، با همکلاسی‌های خود به رقابت هم می‌پردازند. در طول رویداد، مجری – معلم، اجرای بازی‌ها و مسابقه را برعهده دارد.

زی‌بازی در هر استان و برای هر پایه تحصیلی قابل اجرا است. این بازی – مسابقه آنلاین که بر اساس گیمیفیکیشن (بازی‌وارسازی) و بازی یادگیری طراحی شده، ضمن ایجاد اتمسفر نشاط و هیجان، با موضوعات و بازی‌های مختلف، هوش‌های چندگانه، خلاقیت و حتی سلامت بچه‌ها را با سبک متفاوتی تقویت میکند.

در زی‌بازی، بچه‌ها با انجام چالش‌ها و بازی‌های خاص و شگفت انگیز، شرکت در رویدادها، گرفتن امتیاز و نشان‌، دیدن محتوای تصویری و … برای هیجان بیشتر تلاش می‌کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی اجرا تماس بگیرید:
09122892765