باغ کتاب تهران

گروه سلامت سالند در باغ کتاب تهران با دایر کردن اولین باشگاه سلامت در ایران، مجموعه‌ای از بازی‌های حرکتی و فکری سلامت را برای استفاده عموم مهیا ساخت. این باشگاه که شعبه مرکزی باشگاه‌های سالند است، برای استفاده خانوادگی و استفاده اردویی مدارس و سازمان‌ها و گروه‌ها مورد مراجعه است. حضور مدارس و گروه‌ها با رزرو قبلی انجام میگیرد. در طول سه سال فعالیت این باشگاه سلامت، نزدیک به هفت هزار دانش‌آموز از بازی‌های سلامت سالند استفاده کرده‌اند.

شهر زبان و دانش

 این شعبه از باشگاه سلامت سالند، یک باشگاه درون مدرسه‌ای در دبستان و پیش دبستانی پسرانه شهر زبان و دانش است. در این مدرسه دانش‌آموزان زنگی به طور ویژه با نام “زنگ سالند” دارند. با توجه به مقطع تحصیلی دبستان، بازی‌های انتخاب شده برای این دانش‌آموزان بر روی مهارت‌ها، هوش حرکتی و فعالیت‌های ورزشی مناسب این سن تمرکز ویژه دارد و گامی مهم در راستای مدارس مروج سلامت است.  

کانون شهید رجایی، شهرری

 این شعبه از باشگاه سلامت سالند در مجموعه فرهنگی تربیتی شهید رجایی شهرری و به منظور مراجعه‌ی اردویی و مسابقه‌ای در طول سال تحصیلی و تابستان دانش‌آموزان شهرری تاسیس شد. در طول چند ماه فعالیت این شعبه از باشگاه سالند، نزدیک به دوهزار دانش آموز دختر و پسر شهرری از بازی‌های سلامت این باشگاه استفاده کردند.  

مرکز دانادل

 این شعبه از باشگاه سلامت واقع در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید چمران (تقاطع شهید صدر – شریعتی) و به عنوان بخشی از مرکز تخصصی بازی یادگیری دانادل از تابستان 1399 کاار خود را آغاز کرده است. باشگاه سلامت دیجیتال حرکتی سالند در این مرکز با اهداف آموزشی سرگرمی، مخاطب هدف خود را خانواده‌ها و مدارس قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.